haciz sorgulama

DAVA-SORGULAMA118  70  UYAP iş birliği ile  bu sistem üzerinden sunulan dava ve takip dosyasına ait detayları mahkeme dosyası sorgulama öğrenebilirsiniz. 118 70 Rehberlik Hizmetleri kapsamında vatandaşlara sunulan bilgiler uzman ekip ve kadromuzla sürekli güncellenerek en yeni haliyle sizlere sunulmaktadır.

 

118 70 rehberlik sisteminde icra takip sorgulama ve ya devam eden mahkeme dosyası sorgulama yaparken dosyanın tarafı olmayan veya güvenlik doğrulamasından geçemeyen kişilere her hangi bir bilgi kesinlikle verilmemektedir Bu sistem üzerinden sunulan uyap icra sorgulama dosyasına ait detaylar kesinlikle bilgilendirme mahiyetindedir.

 

118 70 rehberlik sistemini arayan kişiye güvenlik doğrulaması için 11 haneli T.C. vatandaşlık kimlik numarası, nüfus cüzdan seri ve sıra numarası ile anne kızlık soyadının belirli harfleri sorulmakta tüm bu bilgileri doğru olarak söyleyen kişilere kişiye UYAP’TA kayıtlı kendisi dosyalara ait bilgiler operatör aracılığıyla sözlü olarak iletilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>